O FIRMIE

Historia firmy podstawą zaufania

Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych i Wypoczynkowych zostało założone przez Artura Piaseckiego 26 stycznia 1994 roku. Biuro posiada wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem 107 z dnia 13.12.1999 r.. Spełnia wszelkie wymogi i działa zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 roku z późniejszymi zmianami. Posiada gwarancję ubezpieczeniową UNIQA.

W 2020 roku zmieniamy się dla Was. Mamy ogromną przyjemność poinformować, że po 26 latach działalności zmieniamy nazwę i wizerunek PUTiW Artur Piasecki. Mamy nową nazwę Powsinogi – Turystyka Dziecięca oraz nowe logo, które są wyrazem nowej odsłony naszej firmy.

Ponad 30 letnie doświadczenie w organizowaniu kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży daje naszym Klientom gwarancję profesjonalnego przygotowania naszych imprez oraz rzetelnej i fachowej ich obsługi. Zajmujemy się przede wszystkim organizacją wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży- kolonii, obozów, zimowisk oraz wycieczek.

Działając na rynku turystycznym od wielu lat, zdobyliśmy zaufanie licznych Klientów z terenu całej Polski. Organizowane i sprzedawane przez nas kolonie i zimowiska dla dzieci mają już wieloletnią tradycję. Tradycję, której głównymi punktami była nasza umiejętność łączenia wypoczynku z aktywnością oraz przykładanie uwagi do nawiązywania licznych znajomości i przyjaźni dzieci z terenu całej Polski.